W książce: Juliusz Gardawski i Maria Jarosz - "Znaki czasu" Janusz Tazbir - "Korzenie współczesności" Edmund Wnuk-Lipiński "Dylematy transformacji" Antoni Z. Kamiński - "Kryzysy państwa" Andrzej Kojder "Prawo w impasie" Kazimierz M. Słomczyński i Krystyna Janicka - "Pęknięta struktura społeczeństwa" Leszek Gilejko - "Przegrana większość" Krzysztof Jasiecki - "Elity polityki i biznesu"...

W książce:
Juliusz Gardawski i Maria Jarosz - "Znaki czasu"
Janusz Tazbir - "Korzenie współczesności"
Edmund Wnuk-Lipiński "Dylematy transformacji"
Antoni Z. Kamiński - "Kryzysy państwa"
Andrzej Kojder "Prawo w impasie"
Leszek Gilejko - "Przegrana większość"
Krzysztof Jasiecki - "Elity polityki i biznesu"
Mieczysław Kabaj - "Bezrobocie"
Marek W. Kozak - "Polska podzielona" Kazimierz W. Frieske - "Korupcja znana i nieznana"
Piotr Kozarzewski - "Pułapki reform"
Maria Jarosz - "Jaka Polska?"

źródło opisu: opis autorski

muhomorovy | 2016-12-22