Czerwona Książeczka Sprzedawcy. 12,5 zasady genialnej sprzedaży

Wydawnictwo: Emka
8388931954
biznes, finanse

Ta wspaniale prezentująca się edytorsko książka, jest równie znakomita pod względem treści. została zaprojektowana tak, aby móc ją mieć ciągle przy sobie. Napisana przez wytrawnego handlowca stała się prawdziwym bestsellerem. Bo to jest swoisty katechizm handlowca. Oto co pisze we wstępie autor: Jeśli pragniesz odnieść wymarzony sukces jako sprzedawca, oto jest książka, którą powinieneś kupić naty

Agnieszka | 2017-04-25

Polecam przeczytanie tej książki wszystkim, którzy zajmują się sprzedażą, również siebie :)
Pierwsze 80 stron bardzo "amerykańskie", ale warto się nie uprzedzac.

LongWinterNights | 2014-11-16

Na potwierdzenie tego, że autor wie o czym mówi, mogę powiedzieć, że książka sama mi się sprzedała, gdy odnalazłam ją w księgarni. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam, była dość droga, ani grama osłodzona żadną mega promocją. A jednak, i tak ją kupiłam, myśląc że muszę to mieć. Okazała się bardzo motywująca i cztało się ją lekko i z przyjemnością. Czasem nawet mnie rozśmieszyła. Markerem zaznaczałam momenty, do których mam zamiar wracać. Jeżeli będziemy praktykować wszystko co jest w niej opisane, krok po kroku, na pewno osiągniemy sukces w sprzedaży.

gm5000 | 2017-09-02

Fajnie napisana książka, polecam