Życie świadome celu (Płyta CD)

Wydawnictwo: Koinonia

światowy bestseller 25 mln sprzedanych egzemplarzy!!! Przez 180 tygodni na liście New York Times a najlepiej sprzedających się książek Najlepiej sprzedająca się książka na świecie w roku 2003, 2004, 2005. Niezwykle inspirująca książka o prawdziwym celu życia. Pomaga wyostrzyć nasze spojrzenie na sens istnienia człowieka. Odpowiada na ważne pytanie, po co tak naprawdę żyjemy. Książka o poszukiwaniu sensu życia i o nadziei. Prowokuje do przemyśleń i osobistych wniosków. Jest to książka do której wraca się po kilka razy i która ma szanse przejść do klasyki czytanej przez następne pokolenia. ABC News: Życie świadome celu jest epicentrum duchowego trzęsienia ziemi, które rozpoczęło się w Ameryce, w najbardziej nietypowych miejscach w biurach i na uczelniach. Teraz stało się już powszechnym poruszeniem . Magazyn Time: Gwiazdy filmowe i przywódcy polityczni nie są jedynymi, którzy zwracają się do Ricka Warrena po wskazówki do duchowego życia. Miliony ludzi począwszy od koszykarzy NBA, wysokich rangą biznesmenów, uczniów szkół średnich, aż po więźniów wszyscy spotykają się by studiować i dyskutować o Życiu świadomym Celu. Czyta Jacek Kopocz (CD-ROM) Rok wydania: 2006,

anoola | 2012-11-16
Na półkach: 2008, 2009, Przeczytane, Posiadam