Białowąsy. Starcie smoków

Wydawnictwo: beezar.pl
9788394205515
przygodowa
al_jarid

To wzruszająca, choć całkowicie zmyślona opowieść o ludzkich losach. Zaciekawia, straszy, bawi i skłania do przemyśleń. Zawiera elementy baśni, horroru, groteski i przygody. Znajdziecie w niej walkę dobra ze złem, ludzkie tragedie, oraz rozpacz i żal, które prawdziwa miłość potrafi przemienić w radość i szczęście. Poznacie bohaterów złych do szpiku kości oraz dobrych - takich, jakimi potrafią być tylko ludzie w chwilach, kiedy zapominają o sobie i myślą o innych. Przeczytacie, jak bardzo potrafią się plątać i krzyżować ze sobą ścieżki po których przychodzi im kroczyć. Niektórzy nazywają to zrządzeniem losu, inni twierdzą, że tak nam jest pisane. Jeszcze inni sądzą, że każdy czyn, każde słowo i każda myśl ma wpływ na bieg świata i żyjących w nim ludzi.

źródło opisu: beezar.pl

źródło okładki: beezar.pl