Bezlitosna immunizacja. Prawda o szczepionkach

2015-08-25
2015-08-25
Marcin Pracki

🩺💉 Bezlitosna immunizacja. Prawda o szczepionkach 💊📚

Wciągająca i doskonale udokumentowana, ta książka prowadzi nas przez prawdziwą historię szczepień od czasów Jennera, twórcy szczepionki przeciw ospie prawdziwej, aż do współczesnych czasów, kiedy to rynek szczepionek rozwija się lawinowo. Doktor Aleksander Kotok, praktykujący lekarz i historyk medycyny, jak prawdziwy detektyw, obnaża drugą twarz medycyny – pełną niejednoznaczności, ludzkich tragedii, korupcji i prawdziwej rywalizacji.

Tę książkę czyta się jak medyczny thriller, a jej źródła naukowe gwarantują solidność informacji. Ukazuje ona szczepienia nie tylko jako sukces medycyny, ale także jako temat obarczony kontrowersjami. Autor ujawnia przypadki tuszowania powikłań poszczepiennych i zmowy milczenia oficjalnych autorytetów medycznych.

Historia walki o prawdę o szczepionkach wypływa na światło dzienne i dowodzi, że w gronie sceptyków szczepień znajdują się utytułowani naukowcy. Czy warto powierzyć decyzje o szczepieniach innym? To pytanie stawia przed nami ta książka.

Dowiedz się, jakie wyzwania stoją przed medycyną, jakie tragedie miały miejsce, ale także jak wiele osób z wybitnymi osiągnięciami naukowymi podchodzi sceptycznie do szczepień. Wszystko po to, abyś mógł osądzić sam, jakie decyzje chcesz podjąć w sprawie swojego i swoich dzieci zdrowia.

Czas na prawdziwą wiedzę o szczepionkach, czas na świadome decyzje. 🧬💪

#BezlitosnaImmunizacja #KsiążkaDoktoraKotoka #PrawdaOSzczepionkach #DetektywMedycyny #ThrillerMedyczny #Kontrowersje #WalkaOPrawdę #SceptycySzczepień #Zdrowie #DecyzjeŻyciowe #Świadomość #PrawdziwaWiedza #ZmieniajmyŚwiat #KsiążkaKtórąWartoPrzeczytać #CzytamyRazem #DowiedzSięWięcej #InspiracjaMedyczna #OtwórzOczy

🩺💉 Bezlitosna immunizacja. Prawda o szczepionkach 💊📚

Autor mega odważny. Trzeba mieć jaja aby z długopisem stawać naprzeciw armii. Podsumowanie na końcu książki bardzo trafne na temat personelu medycznego. Otoczenie obcych, zmęczonych, rozdraznionych ludzi, którzy dawno zatracili zdolność do współczucia, marzących, by jak najszybciej uporać się z kolejnym " przypadkiem" .

Trzeba mieć otwarty umysł żeby podane w książce fakty i tezy móc zaakceptować. Ja się otworzyłem gdy mojego syna zabrała karetka. Nie da się z drugiej strony zanegować że skład szczepionek jest niebezpieczny. Przeczytajcie i oceńcie sami zwłaszcza jeżeli zastanawiacie się nad szczepionkami skojarzonymi.

Niestety nie udało mi się dokończyć lektury. Autor podaje w większości przykłady z XIX,XX wieku jak to szczepienia niszczyły ludziom życie. Szukałem książki która przekona mnie czy szczepienia są groźne bądź nie, niestety dodałem obszerny opis historyczny szczepionek na popularne choroby z bardzo dokładnym zarysem historycznym.

Uważam że każdy powinien przeczytać tą książkę i zapoznać się z faktami. W Szwecji szczepienia są nieobowiązkowe, całe szczęście dla mojego dziecka.

Świetnie udokumentowana książka, pokazująca że... antyszczepionkowcy mają rację.

• Zdrowie
  • Do kupienia