Witamina D kluczem do zdrowia

Wydawnictwo: Idea Contact
witamina D,
zdrowie, medycyna
Annabelle

Będziesz mocno zdziwiony, że tak wiele twojego zdrowia, zależy od tak niewiele, od witaminy D. Problem jednak w tym, że witamina D jest dość tania, a nawet darmowa (gdy pozyskamy ja ze słońca). Właśnie dlatego ani medycyna, która coraz bardziej staje się biznesem, ani politycy nie są kompletnie zainteresowani by cię poinformować, że jest potężną czarodziejską różdżką dla twojego zdrowia. ...

Problem jednak w tym, że witamina D jest dość tania, a nawet darmowa (gdy pozyskamy ja ze słońca). Właśnie dlatego ani medycyna, która coraz bardziej staje się biznesem, ani politycy nie są kompletnie zainteresowani by cię poinformować, że jest potężną czarodziejską różdżką dla twojego zdrowia. Prawdopodobnie mieścisz się w grupie 85% ludzi którzy mają niedobór witaminy D. Nawet jeśli kiedykolwiek łykałeś witaminę D zapewne brałeś ją w zalecanych oficjalnie dawkach, które jak się teraz okazuje są wielokrotnie za małe i właśnie dlatego nie przynosiły efektu.
Dzięki niniejszej prawdopodobnie jedynej w Polsce książce o witaminie D, będziesz mógł skorzystać z rad amerykańskiego lekarza Sarfraz Zaidi, który od lat skutecznie leczy tysiące pacjentów właśnie uzupełniając niedoborów witaminy D. Prawdopodobnie nigdy nie będziesz w stanie udać się do niego z wizyta osobiście, ale to on pomyślał o tobie i napisał tę książkę. Czy masz może symptomy niedoboru Witaminy D?
Och gdyby ludzie tylko wiedzieli o tej cudownej i niezwykle skutecznej witaminie...

źródło opisu: http://www.jut.com.pl

źródło okładki: http://www.jut.com.pl/

Bożena | 2017-06-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 01 czerwca 2017

"Obecnie niedobór witamy D jest jedną z powszechnie uznawanych przyczyn schorzeń i dolegliwości takich, jak bóle kości, stawów, osteoporoza, zaburzenia układu odpornościowego, choroby serca, nadciśnienie, depresja, a także nowotwory. Istnieją również dowody, że odgrywa on istotną rolę w rozwoju cukrzycy... Nie znajdziemy jej także w programie nauczania szkół i uniwersytetów medycznych. Dlaczego? Ponieważ nie leży to w interesie żadnej z firm farmaceutycznych. Witamina D nie jest lekiem. Nie kosztuje dużo i można ją dostać bez recepty... w praktyce wielu specjalistów nie zwraca uwagi na poziom witaminy D u swoich pacjentów, koncentrując się wyłącznie na "standardowym" leczeniu z użyciem odpowiednich środków."

Kasia | 2016-10-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 01 października 2016

Nie od dziś wiadomo, że niedobór witamin może przyczynić się do wielu chorób. Pojawia się coraz więcej badań dotyczących wpływu witaminy D na nasze zdrowie.
Niestety witaminy zostają często pomijane przez lekarzy w procesie leczenia chorób. Wielu ludzi również nie wierzy w ich leczniczą moc. Okazuje się, że witaminy stanowią ogromną broń w walce w zapobieganiu chorobom.
Doktor Zaidi leczy swoich pacjentów dawkami wit D znacznie przekraczającymi zalecane dzienne spożycie i uzyskuje rewelacyjne wyniki.
Polecam lekturę i pozostawiam ocenę korzyści wynikających z zażywania witamin każdemu z osobna.

BeataP | 2016-02-28

Świetny przewodnik dla osób wierzących w działanie witaminy D.