Ketoza. Wejdź na wyższy poziom

zdrowie, medycyna
Dawid Dobropolski
2016-10-25
2016-01-01
dieta zdrowie ketoza mięso tłuszcze dieta ketogeniczna

Dużo wiedzy na temat diety ketogenicznej ale język w jaki została napisana pozostawia wiele do życzenia

Świetne kompendium wiedzy odnośnie keto, na początek jak znalazł gorąco polecam. 😊

Kompedium wiedzy o ketozie. Jeśli ktoś chce informacji w tym temacie, to tylko Dobropolski

Bardzo dobra poza fragmentami biochemicznymi, które zostały wyjaśnione moim zdaniem w sposób niezrozumiały, chaotyczny i troszkę bez pointy - przynajmniej ja jej nie uchwyciłem.

Świetna pozycja dla osób zaczynających przygodę z ketozą. Widać ogromny background i przygotowanie merytoryczne Dawida. Czyta się lekko, napisana jest zrozumiale i przejrzyście.

Autor zadał sobie wiele trudu, żeby podejść do próby wytłumaczenia prostym językiem na czym polega ketoza. Wyczuć można niewielkie piśmiennicze doświadczenie autora, ale dla osób szukających objaśnienia całej filozofii keto to jest to pozycja, którą przeczytać się powinno.

Książka ciekawa.
Niestety nie podoba mi się styl pisania Dawida Dobropolskiego. Mało konkretów odnoszących się do konkretnych badań, autor co chwilę używa takich określeń jak "dużo, mało, ogromna poprawa", niestety mnie takie określenia nie zadowalają, wolałbym konkretne procenty.
Druga część książki można powiedzieć że jest zbędną, opisy reakcji biochemicznych, które są niezrozumiałe dla przeciętnej osoby.
W tej pozycji na pewno nie znajdziemy gotowych przepisów, diet. Z zawartych tu informacji ciężko by było wg na własną rękę skomponować jakiś jadłospis.

Książka ciekawa.

Książka fajnie podzielona - pierwsza część dla ludu ;-) druga dla naukowców (częściowo odpuściłem). Generalnie fachowa literatura.

Na ten moment najlepsze opracowanie tematu na rynku. Czytałam wydanie drugie wiem że jest trzecie, ale mimo pojawiających się nowości rynkowych które śledzę na bierząco ta książka nadal jest najlepiej opracowaną i przyswajalną dla każdego wiedzą.

Na półkach: , , , , , ,

Brakowało mi takiej książki.
Szczególnie jeszcze w języku polskim - ale to już w ogóle wisienka na torcie.
Ta książka jest godna polecenia.

Brakowało mi takiej książki.
Szczególnie jeszcze w języku polskim - ale to już w ogóle wisienka na torcie.
Ta książka jest godna polecenia.

• Zdrowie
  • Do kupienia