Szczepienia w pytaniach i odpowiedziach dla myślących rodziców

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie Similimum
9788393200214
zdrowie, medycyna, szczepienia
zdrowie, medycyna
Poetyka

Bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek wywołują ostatnimi laty coraz więcej wątpliwości. Nawet zainteresowani tym tematem rodzice często nie znają przyczyn tych wątpliwości. W niniejszej książce czytelnik znajdzie krótkie informacje na temat chorób zakaźnych i szczepionek przeciwko nim, ukazujące nie tylko reklamowane przez medycynę oficjalną plusy, ale i przemilczane przez nią minusy masowego szczepienia dzieci i dorosłych. Przeznaczeniem tej pozycji jest zapoznanie czytelnika z różnymi punktami widzenia na tę ważną dla zdrowia kwestię, a poprzez to - pomoc w dokonaniu świadomego wyboru.
Książka jest adresowana do szerokiego kręgu odbiorców.
Rodzica myślącego cechuje większa dociekliwość oraz krytycyzm wobec reklam i powszechnie uznawanych autorytetów. Zanim taka matka i taki ojciec podadzą swemu dziecku zalecany przez kogoś produkt, postawią sobie pytanie:: Czy rzeczywiście jest to mu potrzebne i przyniesie mu korzyść? - i dopiero po uzyskaniu wyczerpującej odpowiedzi, podejmą decyzję.

źródło opisu: Wydawnictwo Lekarskie Similimum, 2011

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

DurgaRE | 2017-09-14
Na półkach: Przeczytane, Inne

czytać, czytać, czytać... szczególnie rodzice powinni sie tematem głębiej zainteresować

zmichal | 2016-10-14

Książka dla każdego rodzica!!!

Kasia | 2017-01-25
Ania Jaraczewska | 2015-11-08