Najnowsze uzbrojenie na świecie

Wydawnictwo: Bellona

Publikacja przedstawia wybrane wzory polskiej i zagranicznej broni strzeleckiej, artyleryjskiej, rakietowej oraz amunicji, które nie zostały zaprezentowane w monografiach jakie pojawiły się na rynku księgarskim w ostatnich latach, a które znajdują się w uzbrojeniu współczesnych armii bądź planowano lub planuje się je wprowadzić do wyposażenia wojsk w najbliższym czasie. Poszczególne konstrukcje broni przedstawiono w identycznej formie redakcyjnej, bogato je ilustrując oraz uwypuklając ich walory, przeznaczenie i charakterystyki taktyczno-techniczne.

irman | 2016-10-15
Na półkach: Militaria, Przeczytane