7,62 mm uniwersalny karabin maszynowy UKM-2000

Okładka książki 7,62 mm uniwersalny karabin maszynowy UKM-2000
Przemysław KupiduraRyszard Woźniak Wydawnictwo: Bellona, Agencja Wydawnicza CB Seria: Typy Broni i Uzbrojenia militaria, wojskowość
32 str. 32 min.
militaria, wojskowość
Typy Broni i Uzbrojenia
Bellona, Agencja Wydawnicza CB
2002-01-01
2002-01-01
32 min.

Okładka książki Najnowsze uzbrojenie Wojska Polskiego. Siły lądowe Przemysław Kupidura, praca zbiorowa
Ocena 8,0
Najnowsze uzbr... Przemysław Kupidura...