The Avengers: Birth of Ultron
9788328203112
komiksy
vold

Odkrywamy tajemnicę stworzenia jednego z najniebezpieczniejszych przeciwników Avengers - szalonego robota znanego jako Ultron. Co napędza mechanicznego stwora, który chce wdrożyć w życie plan na zawsze mający odmienić drużynę Mścicieli? A w samej grupie szykują się zmiany - dołącza do niej dwóch nowych członków: Vision oraz Yellowjacket.

źródło opisu: Wydawnictwo Hachette 2015

źródło okładki: https://www.facebook.com/WielkaKolekcjaKomiksowMar...»

Rand | 2015-08-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy

Jakoś nie jestem fanem tych starszych komiksów, nie inaczej było tym razem. Banalne dialogi, natłok średnio znanych i rysowanych złoczyńców. Druga część lepsza, od momentu pojawienia się Visiona. Początek tak na 4, druga część na 5,5 ogólnie daje 5. Jest parę smaczków, miło że akcentują ze bohater może się pojawić w jednym zeszycie a każde nieobecności wyjaśniają obecnością bohatera w innym komiksie.