Partnerstwo publiczno-prywatne w infrastrukturze drogowej w Polsce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Politechniki Poznańskiej
biznes, finanse

W książce omówiono możliwości i uwarunkowania wykorzystania partnerstwa publiczno-prywatnego jako narzędzia rozwoju infrastruktury, a zwłaszcza infrastruktury drogowej, w warunkach gospodarki objętej procesem transformacji ustrojowej. Rozważania rozpoczęto od analizy tych cech infrastruktury, które mają wpływ na ryzyko inwestycyjne, po czym omówiono rolę państwa i rynku w jej rozwoju wraz z metodami i źródłami jej finansowania. Następnie przedstawiono koncepcję partnerstwa publiczno-prywatnego,

Babetka92 | 2015-01-08
Rennie Wie | 2014-01-19