Ostatni klaps. Pamiętnik moich filmów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Autorskie Katarzyna Grochola
hobby

znany reżyser Janusz Majewski jako motto do swojej książki wybrał słowa Samuela Goldwyna: Myślę, że nikt nie powinien pisać autobiografii, zanim nie umrze . Wbrew temu cytatowi autobiografię napisał, i to fascynującą. Aczkolwiek jest to bardziej zapis kariery zawodowej, scenki z planów filmowych i mini portreciki osób związanych z filmowym światkiem niż powieść o życiu prywatnym. Polskie Radio PR 1 .

| 2016-06-28
książek: 1935