50 krzyżówek biblijnych. Stary Testament

Wydawnictwo: eSPe
biblia, szaradziarstwo, krzyżówki
hobby

Książka ta zawiera trzynaście metod ciekawego sposobu opowiadania strategie, które można by nazwać metodami aktywnego słuchania. Są to zabawy, ćwiczenia i dynamiki, dzięki którym dzieci będą słuchać opowieści na temat Starego Testamentu z uwagą i zainteresowaniem. Obok krzyżówek podajemy sigla biblijne odnośniki do odpowiednich fragmentów Nowego Testamentu. Krzyżówki sprawdzają, co dzieci zapamiętały z opowiedzianej historii. zadania weryfikują wiadomości, przypominają imiona bohaterów opowieści i najważniejsze nazwy geograficzne, systematyzują fakty... Są to krzyżówki różnego typu: klasyczne, z hasłem, krzyżówki-puzzle, krzyżówki-ślimaki, wirówki i inne. W przygotowaniu krzyżówki biblijne na temat Nowego Testamentu.