Reksio uczy. Kolory i kształty

Cykl: Reksio uczy (tom 1) | Seria: 1
Wydawnictwo: Publicat
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Anna Janczyszyn

Książeczka edukacyjna dla najmłodszych dzieci.

Wraz z bohaterem popularnego serialu animowanego dzieci poznają kolory i kształty. Piękne ilustracje oraz zabawny tekst z pewnością pomogą zapoznać maluchy z otaczającym je światem barw i kształtów.

źródło opisu: https://publicat.pl/

źródło okładki: https://publicat.pl/

sweetdream | 2016-10-31
Przeczytana: 2016 rok

nasz-zaczytany-swiat.blogspot.com

Reksio to jeden z najsłynniejszych psich bohaterów serialów animowanych. Pokochały go dzieci, a także dorośli, którzy z sentymentem wracają do czasów dzieciństwa. Nic więc dziwnego, że ten sympatyczny piesek cały czas obecny jest w polskich domach. Spotkamy go na ekranach telewizorów, ale także w książkach, które są równie ciekawe :-) Mogą się okazać także bardzo pomocne :-)

„Reksio uczy” to seria książeczek edukacyjnych dla najmłodszych czytelników. Twarda oprawa, duże ilustracje i proste słowa na pewno przypadną do gustu dzieciom w wieku od 0 do 3 lat. W naszej części maluchy wraz ze swoim ulubionym bohaterem zapoznają się z kolorami i kształtami.

Każda strona poświęcona jest jednej barwie i określonej figurze. Np. na zielonej stronie są przedmioty w kształcie kwadratów – prezent, zegar, kartka itp. Dodatkowo zamieszczony jest tam również krótki wierszyk, który jest prostą zagadką. Wszystkie obrazki są odpowiednio dobrane i przyciągają uwagę...