Finder: W klatce

Tłumaczenie: Tomasz Molski
Cykl: Finder (tom 2) | Seria: Boys Love
Wydawnictwo: Kotori
ファインダーの檻 (Finder no Ori)
manga, yaoi, akcja, dramat, mafia, romans
komiksy
d2b

„Akihito, zapamiętaj, jestem ja i tylko ja”.

W pogoni za sensacją Akihito znów wpada w pułapkę. Czy tym razem z pomocą przyjdzie mu Asami? Tajemnicza przeszłość Asamiego i jego związek z Fei Longiem w końcu wychodzą na światło dzienne…

źródło opisu: Kotori, 2015

źródło okładki: www.kotori.pl

Wazkid | 2018-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2018

W tej części rozwijany jest wątek Fei Longa oraz Asamiego. Praktycznie cała manga poświęcona jest ich przeszłości, przy której można uronić łezkę. W tym tomie znajdziemy mało scen erotycznych, więcej scen z okazywaniem uczuć. Na końcu znajduje się kontynuacja wątku z 1 tomu nawiązującego do znajomych, którzy dowiedzieli się, że ich ojcowie są kochankami.

Kasia Kozak | 2017-04-09
Przeczytana: 03 kwietnia 2017

Nie wiem o co chodziło w tym tomie ponieważ gapiłam się na Fei Longa, ale domyślam się że tradycyjnie o nic.

Magdalena-cherry | 2015-09-12
Przeczytana: 11 września 2015

Jeśli byłby to film to pewnie najwięcej komentarzy było by typu-eh za dużo gadania, a mało akcji ;) Druga historia bardzo mi się podobała hi hi