Finder: Skrzydło

Tłumaczenie: Tomasz Molski
Cykl: Finder (tom 3) | Seria: Boys Love
Wydawnictwo: Kotori
ファインダーの隻翼 (Finder no Sekiyoku)
manga, yaoi, akcja, dramat, mafia, romans
komiksy
d2b

„Nie zamierzam już wypuścić cię z rąk. Pójdziesz ze mną, choćby na samo dno piekła”.

Takaba dowiaduje się, że dwójka jego przyjaciół została porwana przez Fei Longa. Odzyskają wolność, o ile Takaba spełni żądanie szefa chińskiej mafii. Jedyną osobą, która może mu pomóc jest Ryuichi Asami.

źródło opisu: Kotori, 2015

źródło okładki: www.kotori.pl

Wazkid | 2018-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2018

Fei Long bierze sprawy w swoje ręce. Chce za wszelką cenę utrzeć nosa Asamiemu i udaje mu się to - odbiera mu coś, co okazuje się dla niego ważne. W tym tomie możemy znaleźć zarówno miłosne uniesienia Asamiego i Akihito jak i sceny akcji (strzelaniny, krew, Akihito który pcha się w problemy). W tej części Findera po raz pierwszy można zauważyć uczucia jakie posiada Asami.

Na końcu dodatkowa, bardzo ujmująca historia o torciku pełnym miłości.

Agnieszka | 2016-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2016

piękna kreska, świetna akcja, co prawda przeczytałam już wszystko online po angielsku, ale kupię następne tomy po polsku, bo dla mnie to jest must have.

NewerMajnd | 2015-11-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, LGBT, Mangi