Haganai - Nie mam wielu przyjaciół 4

Wydawnictwo: Studio JG
Boku wa Tomodachi ga Sukunai
komiksy
Dejikos

Klub nieudaczników nie daje za wygraną! Tym razem złotym sposobem zdobycia przyjaciół, będzie wspólne pisanie opowiadania sztafetowego. Pomysł zdaje się być fantastyczny i względnie bezpieczny, jednak pamiętajmy, że sukces literacki wymaga współpracy Yozory i Seny. Cóż, to nie może się dobrze skończyć… Ale koniecznie sprawdźcie co powstało z połączonych, nieraz sprzecznych sił tej wybuchowej mieszanki społecznych wyrzutków. Poza tym to zaledwie pierwsza z kilku desperackich prób, jakich podejmą się bohaterowie w tej odsłonie!

źródło opisu: Studio JG, 2015

źródło okładki: Studio JG, 2015

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!