20 ćwiczeń zapobiegania zmarszczkom i starzeniu się twarzy /zdrowie

Wydawnictwo: Astrum
hobby

Autorka, Benita Cantieni, jest twórczynią nowatorskich, bezbolesnych, nie pociągających za sobą żadnego ryzyka i nie mających skutków ubocznych ćwiczeń przeciwzmarszczkowych. Dzięki nim nie musicie się już pokornie godzić na zmiany, którymi upływający czas znaczy bezlitośnie Wasze twarze. Dwadzieścia łatwych do powtórzenia ćwiczeń stymuluje i uaktywnia mięśnie głowy, twarzy, szyi, skutkiem czego Wasza twarz stanie się młodsza, pogodniejsza i gładsza. Uzupełnieniem opisów są rysunki ilustrujące poszczególne etapy ćwiczeń. Po trzech tygodniach intensywnego treningu efekt staje się widoczny. śpiące mięśnie budzą się do życia twarz staje się świeża i zdrowa. Teraz wystarczy już ćwiczyć tylko kilka minut dziennie. Niniejszy poradnik przeznaczony jest zarówno dla kobiet dojrzałych, jak i osób młodych, chcących zapobiec widocznemu starzeniu się twarzy. Okładka: miękka, Rok wydania: 1998,

polaris | 2014-12-19
Na półkach: Przeczytane, 2014