Wyzwanie czytelnicze LC

Małe wróżki. Jednorożec i magiczne sztuczki.

Tłumaczenie: Anna Matusik-Dyjak
Seria: Małe wróżki
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Les petites fees. Licorne et tours de magie.
ZwykłaMatka

Flora, Sybilla i Leonia to trzy małe wróżki. Odkryj ich magiczne moce i stań się świadkiem ich zwariowanych przygód! Wpuść odrobinę magii do swojego świata

Jednorożec i magiczne sztuczki
Nie jest łatwo zajmować się jednorożcem! Aby ukryć istnienie tego wspaniałego zwierzęcia, Flora, Sybilla i Leonia wykorzystują swoje magiczne moce i organizują akrobatyczne przedstawienie pełne czarów!

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/464606/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/464606/

Joana | 2016-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2016

Tak nam się spodobała ta seria "Już czytam!", że natychmiast po przeczytaniu poprzedniej jej części, wybrałyśmy się po kolejne. Wszystkie cztery które już posiadamy trafiły oczywiście do biblioteczki mojej Majeczki.

Jak wspominałam już wcześniej są to pięknie wydane w sztywnej oprawie przygody Małych Wróżek, które oczywiście posiadają magiczne moce:
Sybilla - jest bardzo nieśmiałą wróżką ale posiada magiczną torebkę z której wyciąga przeróżne rzeczy i wielkość tu nie ma żadnego znaczenia. Natomiast w momencie gdy zakłada swoje zaczarowane okulary przeciwsłoneczne, staje się niewidzialna dla wszystkich.
Leonia - jest najodważniejsza i w kieszonce swoich ogrodniczek zawsze nosi pudełeczko kolorowej kredy. Wszystko to co narysuje owa kredą oczywiście się urzeczywistnia. Leonia potrafi też wzbijać się w powietrze w górę.
Flora - jest gadatliwa ale i strachliwa zarazem. Nosi na nadgarstku bransoletkę z dziesięciu kolorowych koralików, która sprawia że wypowiedziana przez nią magiczna...

Zuzon2007 | 2017-12-27
Przeczytana: maj 2017