Małe wróżki. Jednorożec i magiczne sztuczki.

Sophie de Mullenheim Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Małe wróżki literatura dziecięca
Les petites fees. Licorne et tours de magie.
Anna Matusik-Dyjak
Firma Księgarska Olesiejuk
Les petites fees. Licorne et tours de magie.
literatura dziecięca
Anna Matusik-Dyjak
Małe wróżki

Tak nam się spodobała ta seria "Już czytam!", że natychmiast po przeczytaniu poprzedniej jej części, wybrałyśmy się po kolejne. Wszystkie cztery które już posiadamy trafiły oczywiście do biblioteczki mojej Majeczki.

Jak wspominałam już wcześniej są to pięknie wydane w sztywnej oprawie przygody Małych Wróżek, które oczywiście posiadają magiczne moce:
Sybilla - jest bardzo...

Dyskusje

• Dzieci
  • Czytane córci
  • 2015
  • Przeczytane 2016

Dodaj cytat z książki Małe wróżki. Jednorożec i magiczne sztuczki.