Wielki śpiewnik Agnieszki Osieckiej t.7

muzyka

Tom I Piosenki z muzyką Adama Sławińskiego Tom II STS i nie tylko, z muzyką Jarosława Abramowa-Newerlego, Marka Lusztiga, Edwarda Pałłasza, Zbigniewa Rudzińskiego, Wojciecha Solarza Tom III Apetyt na życie, z muzyką Przemysława Gintrowskiego, Macieja Małeckiego i Jerzego Satanowskiego Tom IV Strofki o miłości, z muzyką Seweryna Krajewskiego Tom V Strofki o miłości i przemijaniu, z muzyką Seweryna Krajewskiego T VStrofki o miłości i przemijaniu, z muzyką Seweryna Krajewskiego Tom VI Rock and Roli, z muzyką Andrzeja Zielińskiego Tom VII Krakowskie Anioły, z muzyką Marka Grechuty, Zygmunta Koniecznego, Ewy Korneckiej, Grzegorza Turnaua, Andrzeja Zaryckiego.

papczi | 2014-03-30