Możesz schudnąć

Wydawnictwo: G+J
hobby

Możesz schudnąć to poradnik, który pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy i już nigdy nie utyć. Okładka: miękka, Rok wydania: 2006,

Piotr | 2014-05-31

Wszystkie te informacje tak naprawdę można znaleźć w sieci. Ta książka to nić inne jak zebranie tych informacji do jednego worka.

| 2017-01-21
Na półkach: Przeczytane, Misz masz

Która z nas nie próbowała się odchudzać? (nie zwracam się do Panów, bo każdy wie, że to my, kobiety mamy obsesję na punkcie naszego ciała).

Podstawową zasadą teorii zrzucania kilogramów Pana Paula jest:
"jedz to na co masz ochotę" :)
Fantastyczna sprawa! Odchudzanie należy zacząć od pozbycia się się ze swojej lodówki wszystkich mało inspirujących pokarmów (czyli zostawić jedynie lody czekoladowe w zamrażalniku i ser żółty, który będziemy wcinali na białym, pszennym chlebie).

Niezależnie od tego, co kto zostawi w swojej lodówce, pewna jestem jednego: to się nie może udać. Otyłość czy nadwaga mają często podłoże emocjonalne i samo słuchanie dołączonej do książki płyty z neurolingwistycznym programowaniem umysłu tu cudów nie zdziała.

Ja nie schudłam ani kilograma :) Ale fajnie się słuchało seksownego głosu lektora :)

Fragile | 2012-08-16

zadziwia mnie zdolność ludzi do opakowania kilku porad, które znajdują się w każdym kobiecym periodyku w zgrabną książkę reklamowaną jako odkrycie.... i jeszcze sprzedaż biletów na wykład (bodajże po 100 zł) na szczęście książka była tańsza :)

mariola | 2016-12-27
Monika | 2015-07-13