Al Jawad. Konie Janowa

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Benkowski
albumy
Milena

Wyjątkowość stadniny janowskiej polega na tym, że dzieląc losy Rzeczypospolitej na przestrzeni prawie dwóch wieków, ginęła i odradzała się jak Ona. Dramaty narodu stawały się udziałem stadniny. Jej trwałość stała się warunkiem kontynuacji procesów hodowlanych i źródłem odnowy hodowli prywatnej, której rozwój w nowych warunkach społeczno-ekonomicznych jest wyraźny. Autorzy tekstów: Krystyna...

Autorzy tekstów: Krystyna Chmiel, Janusz Maraśkiewicz, Izabella Pawelec - Zawadzka, Andrzej Strumiłło, Marek Trela

Autorzy fotografii: Zofia Raczkowkska, Marian Gadzalski, Andrzej Górski, Piotr Malczewski,. Janusz Maraśkiewicz, Lidia i Wiesław Pawłowscy, Urszula Sawicka, Marek Socha, Andrzej Strumiłło, Patrycja Umińska, Stuart Vesty

źródło opisu: http://www.benkowski.home.pl/

źródło okładki: http://www.benkowski.home.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!