Kurs Rysunku Artystycznego

Wydawnictwo: KE Liber
hobby

Niniejsza książka omawia podstawowe techniki rysowania i zapewnia całą gamę ćwiczeń poprawiających koordynację ręki i oka. Co zaś najważniejsze , pomaga odnaleźć nowy sposób patrzenia na świat. Celem tej książki jest pokazanie, że umiejętność rysowania otaczającego nas świata nie zależy od jakiegoś tajemniczego talentu lub wrodzonej swobody operowania przyborami plastycznymi, ale raczej od opanowania zdolności patrzenia na przedmioty w inny sposób niż zwykle. Rysowanie wymaga także pracowitości, motywacji i długich ćwiczeń. Jednak jeśli bardzo tego pragniesz, to z pewnością ci się uda. W swojej książce Robin Hazlewood, artysta i nauczyciel, przywraca nam utraconą pewność siebie dzięki przekonaniu, że większość z nas potrafi rysować. Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Alaiho | 2015-02-01
Przeczytana: 01 lutego 2015