Antyzasady

Wydawnictwo: Gdański Dom Wydawniczy
poradniki
Anna

Kiedy ostatnio widziałeś absolutnie fantastyczną kobietę, podążającą za zupełnie przeciętnym facetem i pomyślałeś: „Co on takiego robi, że to ona biega za nim?” Czy wtedy nie przemknęło Ci przez myśl: „Chciałbym wiedzieć co robić, żeby i mnie to się przytrafiało”? Jak bardzo chciałbyś wiedzieć, jak się zachowywać i co robić, by to stało się możliwe? Mężczyźni w gruncie rzeczy nie mają...

Mężczyźni w gruncie rzeczy nie mają pojęcia, jak postępować z kobietami! W dodatku powtarzają te same błędy od lat. Liczą na szczęście, że tym razem się uda... A podrywanie kobiet jest umiejętnością jak każda inna i podlega pewnym regułom. Dzięki tej książce poznasz je wszystkie i nauczysz się być takim, o jakim marzy każda kobieta!
Dowiesz się także, dlaczego są lepsze miejsca do poznawania kobiet, niż kluby i dyskoteki, co tak naprawdę dzieje się na „czatach” o tematyce seksualnej i jak radzić sobie z testami, którym kobiety Cię poddają, a o których do tej pory nawet nie miałeś pojęcia!
Jako miły dodatek nauczysz się także bezbłędnie znajdować punkt G i sprawiać kobiecie rozkosz, jakiej jeszcze nie doświadczyła!

źródło opisu: http://i-ksiazka.pl/view_book.php?kid=12680&informacje=opis

źródło okładki: http://www.pasaz.v10.pl/img/zdjecia/p/e7/6d/e76dd9...»

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!