Tajemnica Tunguzki

Wydawnictwo: Wołoszański
6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788361232063

Eksplozja nad doliną rzeki Podkamienna Tunguzka jest największą tajemnicą XX w. Intryguje naukowców, ekspertów od wydarzeń niezwykłych, ezoterystów, oraz naśladowców z archiwum X. Jednak to wydarzenie nie było jedynym. Tajemnica Tunguzki analizuje tę wielką zagadkę i odkrywa zaskakujące fakty i powiązania. W 1908 roku eksplozja o sile bomby atomowej zniszczyła dolinę rzeki Podkamienna Tunguzka na Syberii. Eksplozja starła wszystko w promieniu 5000 km pozostawiając panoramę iście apokaliptyczną. Ktoś lub coś wywołało ten śmiertelny wybuch, który był 500 razy silniejszy niż detonacja bomby atomowej w Hiroszimie. Mówiono o meteorycie, ale okoliczności, które towarzyszyły temu wydarzeniu, były zbyt mylące.

Pio | 2011-08-10
Na półkach: Przeczytane, 2011, Posiadam