Szkoła turystyki narciarskiej

Wydawnictwo: Bernardinum
8392092333

Trzy lata miną wkrótce od chwili, gdy Zygmunt przyniósł do redakcji „Poznaj świat” pierwsze odcinki swojego poradnika. Pochyliliśmy się nad tym materiałem z pewną nieufnością, jako że znaliśmy Go dotąd z całkiem innej strony. Wygadany był, owszem, ale żeby pisać... A jednak! Od pierwszych słów na papierze widać było, że to ten sam zyga. Narwany gawędziarz, który jednak w piśmie zyskiwał całkiem nową jakość prócz znanego nam potoczystego języka i brawurowego dowcipu (bywa, że ryzykownego) odkryliśmy oto prawdziwego fachurę, co to chleb jadał z niejednego turystycznego pieca. I jeszcze okazuje się potrafił to prosto awyłożyć W sposób przystępny, prosto i z wdziękiem, przekazując wiedzę, która dla większości tzw. prawdziwych turystów jest tak oczywista, iż... nie potrafią jej jasno i po ludzku uświadomić żółtodziobom. Rok wydania: 2005,

ryszpak | 2016-01-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki