Kup teraz - 14 ofert w cenie od 16.24 zł do 22.97 zł

Nalewki, kordiały, likiery oraz inne domowe spirytualia

Zygmunt Skibicki Wydawnictwo: Bernardinum kulinaria, przepisy kulinarne
Bernardinum
alkohol nalewki likiery kordiały spirytus wódka przepisy kuchnia
kulinaria, przepisy kulinarne
alkohol nalewki likiery kordiały spirytus wódka przepisy kuchnia

Ciekawe, ładne wydane... Wiele przepisów, z których część już wykorzystuję, a z wielu na pewno jeszcze skorzystam.
Polecam początkującym nalewkarzom. I nie tylko.

Książkę polecam każdemu, kto lubi sobie przyrządzić od czasu do czasu jakiś alkohol.
Nie jest to tylko zbiór przepisów. Na początku zaznajomi nas ona z krótką historią tworzenia alkoholi, jak to się wszystko zaczęło. Później przeczytamy o ogólnych zasadach tworzenia alkoholi, przydatne rady i wskazówki. Dowiemy się jak krok po kroku przebiega proces tworzenia nalewek czy...

• Kulinaria
  • A.D. 2020