Budowa i naprawa jachtów z laminatów

Wydawnictwo: Alma-Press
8370203264
hobby

Szóste wydanie książki przydatnej nie tylko przyszłym armatorom, ale też tym, którzy chcieliby zbudować bądź dokonać naprawy posiadanego już jachtu. Poradnik omawia szczegółowo kolejne fazy budowy jachtu z laminatu. Od wybrania rodzaju jachtu, poprzez omówienie aktualnie stosowanych laminatów, żywic, rozdzielaczy aż po techniki laminowania i zabudowę wnętrza. Obszerny rozdział poświęcony jest naprawom. Książka zdobyła prestiżową nagrodę im. Teligi w roku 1995.

Cirmus | 2015-11-08
Przeczytana: 08 listopada 2015

Bardzo skondensowany i ciekawy poradnik jak zbudować i naprawiać własny jacht. Polecam!

WOiOwnik | 2011-03-22
Przeczytana: listopad 2010

Bardzo dobra książka, przydatna dla każdego studenta oceanotechniki na PG

martazaw86 | 2015-02-01
CatBat | 2013-02-15