Kreta. Last Minute

Wydawnictwo: Pascal

Kreta to wyspa, którą można odkrywać w nieskończoność. To tutaj legendarny król Minos więził w labiryncie Minotaura, tu wznoszą się pozostałości pałaców w Fajstos i Knossos, a przy malowniczych uliczkach Heraklionu i dawnej stolicy Chania tłoczą się pełne wdzięku restauracyjki. To tutaj ciepłe morze obmywa piaszczyste i żwirowe plaże niebywałej urody. Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii Pascala LAST MINUTE. Mieści się w kieszeni lub torebce i nie przeszkadza ani w zwiedzaniu, ani w kawiarni, ani na plaży. Można go szczególnie docenić, poszukując konkretnych wiadomości lub wytyczając marszrutę zwiedzania. zawiera kolorowe mapki, fotografie i informacje dobrane w takiej ilości, by wiedzieć, gdzie się jest i co warto zobaczyć, a także informacje: gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić, dokąd udać się na zakupy. Żadnego gadulstwa. Same konkrety.

źródło okładki: www.pascal.pl

Edyta | 2017-03-02