Piekielna rodzinka: Przeprowadzka

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Piekielni

Adaś Piekielny ma 10 lat, rudą czuprynę, trzy siostry i masę pomysłów. Uwielbia matematykę i szachowe rozgrywki. Wszystko można o nim powiedzieć, tylko nie to, że jest... spokojnym dzieckiem. Jeśli chcesz dowiedzieć się: Co wyniknie z przeprowadzki do nowego domu? Jak poradzić sobie z wścibską sąsiadką? Kto boi się nietoperzy? Czy domowe żmije mogą być jadowite? Jak wytrzymać z rodziną, która na dodatek... Odpowiedzi szukaj w tej książce!

KaszixWielki | 2016-11-27
Na półkach: Ulubione, Przeczytane