Nienawidzę miłości

Wydawnictwo: Zielona Sowa

sztuku | 2011-03-22
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 22 marca 2011

Przeczytawszy już 3 książki z tej serii wziełam kolejne 3. Nie były one złe , po porstu takie króciutkie na chwilę relaxu. Tym razem zabrałam się za ,,Nienawidzę miłości''-książka ta jest em.. makabryczna?! Nie wiem czy takiego słowa powinnam tu użyć. Jest raczej okropna ..nuda i bez sensowna. W tej książce wszystko jest jakoś tak porozrzucane cała książka nie trzyma się kupy. Główna bohaterka mnie irytowała ,powinna się czymś wyróżniać. A ona czym się wyróżniała: lenistwem i brudawctem. Pokój jak by przeszło tornado i wg. nic nigdy jej się nie chciało. Chyba pierwszy raz napisałam ,aż tak negatywną opinię. Nie lubię krytykować książek ale w tej nie miałam żadnego wyboru. Irytowało mnie też to ,że główna bohaterka wciąż mówiła:: nienawidzę tego, nienawidzę tamtego itp.

Główną bohaterką jest Gracja Anna. Książka zapisana jest w formie jej notatnika i krótkich przemyśleć jej matki. Anna musi powtarzać trzecią klasę gimnazjum. Jest przygnębiona ,że musi chodzić z nienzanymi jej...

Grabska1995 | 2014-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2014

To jest moja chyba najniższa nota dla książki, już na samym początku mi się nie podobała takie mdłe i nudne. Niby pod koniec coś się ruszyło, ale jakoś zniechęciło mnie do przeczytania kolejnych książek z tej serii Ty + Ja = ♥. Jakoś specjalnie nie polecam :/ ale może innym się spodoba ;)

Paulina Kucińska | 2013-09-20
Przeczytana: 20 września 2013

Najlepsza z książek z tej serii. Jest naprawdę bliska życiu i można podnieść się na duchu czytając ją.

Camillie | 2011-01-29
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 28 stycznia 2011

Takie lekkie coś na jeden wieczór. Nie wnosi za wiele. To taki przerywnik po trudnej książce.

Livice | 2015-05-24
Na półkach: Lekkie, Przeczytane

Lekka książka o nastolatce powtarzającej klasę. Nie wymaga ona wysiłku, ale nie jestem nią jakoś szczególnie zachwycona.

Jowita | 2010-08-21
Przeczytana: 2007 rok

Średnio, średnio i jeszcze raz średnio. Ale jeśli ktoś lubi książki, które czyta się w 10 minut, ta jest idealna.

Dominika | 2011-06-16
Na półkach: Młodzieżowe, Przeczytane

Bardzo fajne. Ale Fabuła ta sama .

karolina13175 | 2011-07-18
Przeczytana: 2007 rok