Nienawidzę miłości

Ty + Ja
Zielona Sowa
2006-01-01
2006-01-01

Lekka książka o nastolatce powtarzającej klasę. Nie wymaga ona wysiłku, ale nie jestem nią jakoś szczególnie zachwycona.

To jest moja chyba najniższa nota dla książki, już na samym początku mi się nie podobała takie mdłe i nudne. Niby pod koniec coś się ruszyło, ale jakoś zniechęciło mnie do przeczytania kolejnych książek z tej serii Ty + Ja = ♥. Jakoś specjalnie nie polecam :/ ale może innym się spodoba ;)

Najlepsza z książek z tej serii. Jest naprawdę bliska życiu i można podnieść się na duchu czytając ją.

Bardzo fajne. Ale Fabuła ta sama .

Bardzo fajne. Ale Fabuła ta sama .

Przeczytawszy już 3 książki z tej serii wziełam kolejne 3. Nie były one złe , po porstu takie króciutkie na chwilę relaxu. Tym razem zabrałam się za ,,Nienawidzę miłości''-książka ta jest em.. makabryczna?! Nie wiem czy takiego słowa powinnam tu użyć. Jest raczej okropna ..nuda i bez sensowna. W tej książce wszystko jest jakoś tak porozrzucane cała książka nie trzyma się kupy. Główna bohaterka mnie irytowała ,powinna się czymś wyróżniać. A ona czym się wyróżniała: lenistwem i brudawctem. Pokój jak by przeszło tornado i wg. nic nigdy jej się nie chciało. Chyba pierwszy raz napisałam ,aż tak negatywną opinię. Nie lubię krytykować książek ale w tej nie miałam żadnego wyboru. Irytowało mnie też to ,że główna bohaterka wciąż mówiła:: nienawidzę tego, nienawidzę tamtego itp.

Główną bohaterką jest Gracja Anna. Książka zapisana jest w formie jej notatnika i krótkich przemyśleć jej matki. Anna musi powtarzać trzecią klasę gimnazjum. Jest przygnębiona ,że musi chodzić z nienzanymi jej osobami. Wciąż coś ją irytuje. Ale już pierwszego dnia w szkole poznaje fajnego chłopaka. Choć cały czas obiecała sobie ,że jej serce jest nieczynne tymczasowo po przykrej sytuacji w jej życiu gdzie jej chłopak rzucił ją dla najlepszej przyjaciółki. To jednak zaczyna coś do niego czuć. Czy znwou kogoś pokocha? Tego dowiecie się w tej N.U.D.N.E.J książce !!!

Takie lekkie coś na jeden wieczór. Nie wnosi za wiele. To taki przerywnik po trudnej książce.

Średnio, średnio i jeszcze raz średnio. Ale jeśli ktoś lubi książki, które czyta się w 10 minut, ta jest idealna.

• 2011
  • Młodzieżowe
  • 2007
  • Romans
  • POSIADAM

Dodaj cytat z książki Nienawidzę miłości