Barcelona. Last Minute

Wydawnictwo: Pascal

Barcelona ma styl. To serce niepokorne Katalonii, królowa nocnego życia i centrum awangardowej sztuki. Od niemal 150 lat turyści zadzierają głowy, by zobaczyć fantazyjne wieże Sagrada Familia, a potem przemierzają miasto śladami jego magicznej architektury. Wieczorami z równym zacięciem próbują potraw kuchni katalońskiej lub spacerują bulwarem La Ramblas. Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii Pascala LAST MINUTE. Mieści się w kieszeni lub torebce i nie przeszkadza ani w zwiedzaniu, ani w kawiarni, ani na plaży. Można go szczególnie docenić, poszukując konkretnych wiadomości lub wytyczając marszrutę zwiedzania. zawiera kolorowe mapki, fotografie i podstawowe informacje dobrane w takiej ilości, by wiedzieć, gdzie się jest i co warto zobaczyć, a także informacje: gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić, dokąd udać się na zakupy. Żadnego gadulstwa. Same konkrety.

źródło okładki: www.pascal.pl

uluuluu | 2015-02-28