Wyzwanie czytelnicze LC

Hania Humorek i Smrodek. Poszukiwacze skarbów

Cykl: Hania Humorek (tom 12)
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Mad, Mad, Mad, Mad Treasure Hunt
Hania Humorek, Smrodek
Sophie Carmen

Nowe przygody Hani Humorek. Tym razem na wyspie piratów i w towarzystwie nieprzewidywalnego brata – Smrodka! Kiedy rodzina Humorków zarzuca kotwicę na wyspie „Oki-Doki”, wita ich tajemniczy kapitan Straszak, jednooki pirat z krzaczastą brodą i mapą skarbów. Zanim zdążysz wypowiedzieć „skrzynia umarlaka”, Smrodek i Hania wyruszą na poszukiwanie złota. Ale nie tylko oni chcą zdobyć skarb. Czy...

Kiedy rodzina Humorków zarzuca kotwicę na wyspie „Oki-Doki”, wita ich tajemniczy kapitan Straszak, jednooki pirat z krzaczastą brodą i mapą skarbów. Zanim zdążysz wypowiedzieć „skrzynia umarlaka”, Smrodek i Hania wyruszą na poszukiwanie złota. Ale nie tylko oni chcą zdobyć skarb. Czy Szalona Ziuta i Smrodek Zgniłek pokonają swoich rywali? Najpierw muszą znaleźć ukryte wskazówki, złamać zaszyfrowane kody i rozwiązać skomplikowane zagadki – a czas ucieka!

źródło opisu: Egmont

źródło okładki: Google

Sophie Carmen | 2015-03-12
Przeczytana: 11 lutego 2015

O wybraniu tej książeczki zadecydował mój bart. Na początku nie byłam do niej za bardzo przekonana, ale po dłuższym zastanawianiu się, doszłam do wniosku, że mogę spędzić miło pół godziny. Gdy tylko pojawiła się u mnie w domu wzięłam się za jej czytanie. Poszukiwacze skarbu okazali się bardzo optymistyczną książką idealną dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Mimo tego, że jest to 12 tom przygód Hani Humorek nie ma większych problemów aby zacząć od niego. Czytelnik od razu poznaje się z bohaterami więc znajomość poprzednich tomów nie jest...

Twixy | 2015-04-09
Przeczytana: marzec 2015

Hanię uwielbiamy już od dawna. Mamy wszystkie audiobooki, więc nie było opcji, żeby nowe przygody nie znalazły się w kolekcji - czytałysmy z córą na przemian - ją zachwyciły kolorowe obrazki, mnie, że czyta ;) Hania kilkakrortnie nazywa w niej swego brata geniuszem, co nie zdarza się często, tu jest pokazane jak rodzeństwo wspaniale współpracuje! :)

Malgosiunia | 2018-02-03
figaa | 2017-12-08