Hania Humorek i Smrodek. Poszukiwacze skarbów

Megan McDonald Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Hania Humorek (tom 12) literatura dziecięca
The Mad, Mad, Mad, Mad Treasure Hunt
Hania Humorek (tom 12)
literatura dziecięca
Aldona Możdżyńska-Biała
Hania Humorek Smrodek

Hanię uwielbiamy już od dawna. Mamy wszystkie audiobooki, więc nie było opcji, żeby nowe przygody nie znalazły się w kolekcji - czytałysmy z córą na przemian - ją zachwyciły kolorowe obrazki, mnie, że czyta ;) Hania kilkakrortnie nazywa w niej swego brata geniuszem, co nie zdarza się często, tu jest pokazane jak rodzeństwo wspaniale współpracuje! :)

Kiedy rodzina Humorków zarzuca kotwicę na wyspie „Oki-Doki”, wita ich tajemniczy kapitan Straszak, jednooki pirat z krzaczastą brodą i mapą skarbów. Zanim zdążysz wypowiedzieć „skrzynia umarlaka”, Smrodek i Hania wyruszą na poszukiwanie złota. Ale nie tylko oni chcą zdobyć skarb. Czy Szalona Ziuta i Smrodek Zgniłek pokonają swoich rywali? Najpierw muszą znaleźć ukryte...

• Hania Humorek
  • Dla dzieci
  • Literatura zagraniczna
  • Dawne
  • Dzieci
  • Z dzieciństwa
  • 2010

Dodaj cytat z książki Hania Humorek i Smrodek. Poszukiwacze skarbów