Worek pełen duchów

Cykl: Przygody rycerza Valdemara (tom 1)
Wydawnictwo: Wilga
rycerze, duchy, przygoda

Seria książek dla wszystkich dzieci, które fascynuje świat rycerzy, ale tym razem w humorystycznej wersji.

Zabawne opowieści pełne czarów, dramatycznych przygód, smoków i magicznych miejsc. Nie zabraknie też odrobiny morału.

Opowieści wzbogacone świetnymi ilustracjami młodej artystki Alicji Gapińskiej.

źródło opisu: Wilga, 2014

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/

Yoka | 2017-03-15
Na półkach: Przeczytane, Dla 3latka, 2017
Przeczytana: 09 stycznia 2017

To nasze kolejne spotkanie z Rycerzem Valdemaren, kolejne udane:)

Najbardziej doceniam fakt, że książka zawiera pytania/zadania dla dziecka i uczy aktywnego słuchania. Poza tym jest kolorowa, wciągająca i zabawna. Warto poznać RV i jego przygody.

Przemek Skoczyński | 2016-11-24
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci
Przeczytana: 24 listopada 2016

Kolejna opowieść o rycerzu może dalekim od wzorca, ale za to śmiesznym i pełnym ideałów. Pomysł z zagadkami dotyczącymi treści, które przewijają się w książce co jakiś czas, jest prosty, ale przynosi świetne efekty. Pozwala uniknąć monotonii i sprawia, że dzieciak stara się słuchać uważniej. Godne polecenia.

charmeuse | 2016-01-10
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Bardzo sympatyczna książeczka którą mój 5 latek pokochał. Rycerz Valdemar jest trochę gapowaty choć niezwykle sympatyczny. Jak każdy boryka się z drobnymi problemami które odciągają go od ważnych zadań, jednak ostatecznie wykonuje swoje zadanie. Polecam