Worek pełen duchów

Okładka książki Worek pełen duchów
Marcin Mortka Wydawnictwo: Wilga Cykl: Przygody rycerza Valdemara (tom 1) literatura dziecięca
32 str. 32 min.
literatura dziecięca
Przygody rycerza Valdemara (tom 1)
Wilga
2014-01-01
2014-01-01
32 min.
rycerze duchy przygoda

To nasze kolejne spotkanie z Rycerzem Valdemaren, kolejne udane:)

Najbardziej doceniam fakt, że książka zawiera pytania/zadania dla dziecka i uczy aktywnego słuchania. Poza tym jest kolorowa, wciągająca i zabawna. Warto poznać RV i jego przygody.

To nasze kolejne spotkanie z Rycerzem Valdemaren, kolejne udane:)

Kolejna opowieść o rycerzu może dalekim od wzorca, ale za to śmiesznym i pełnym ideałów. Pomysł z zagadkami dotyczącymi treści, które przewijają się w książce co jakiś czas, jest prosty, ale przynosi świetne efekty. Pozwala uniknąć monotonii i sprawia, że dzieciak stara się słuchać uważniej. Godne polecenia.

Bardzo sympatyczna książeczka którą mój 5 latek pokochał. Rycerz Valdemar jest trochę gapowaty choć niezwykle sympatyczny. Jak każdy boryka się z drobnymi problemami które odciągają go od ważnych zadań, jednak ostatecznie wykonuje swoje zadanie. Polecam

Dodaj cytat z książki Worek pełen duchów