Dziewica

Okładka książki Dziewica Radhika Sanghani
Okładka książki Dziewica
Radhika Sanghani Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal literatura obyczajowa, romans
V!rg!n
Grupa Wydawnicza Foksal
2015-01-01
2015-01-01
Piotr Grzegorzewski
erotyka

Fajna książka na rozluźnienie, zabawna i na pewno pomocna dla dziewczyn w okresie dojrzewania. Skierowana raczej do młodszych odbiorców ale na pewno warta przeczytania żeby zrozumieć, z czym borykają się młode kobiety.

Historyjka napisana z dużym poczuciem humoru. Warto przeczytać. Polecam szczególnie młodym dziewczynom. A ilość dziwno-zabawnych sytuacji, które przydarzają się Elli jest niesamowita.

Zacznijmy od tego, że "Dziewica" to nie jest wybitne arcydzieło. Powieść przedstawia perypetie 21letniej dziewczyny, która ponad wszystko chce stracić dziewictwo. Dla niej to ogromny problem, powód do wstydu, istna masakra i w sumie dookoła tego krąży cała opowieść. Główną bohaterkę da się lubić, jej przyjaciół również. Książka jest zabawna,bardzo fajnie napisana, łatwo się ją czyta, do pochłonięcia w dwa wieczory, jednak nie wniesie do waszego życia niczego ważnego. Szybko o niej zapomnicie. Taka tam książka na odstresowanie się w weekend. :)
Polecam, na pewno trochę się pośmiejecie z Ellie Kolstakis. I właśnie dlatego uważam, że to dobra książka. :)

SUPER KSIĄŻKA DLA NASTOLATKÓW CHOCIAŻ I NIE TYLKO :) ZABAWNA, SZCZERA I ODWAŻNA :)

Nie rozumiem osób, które tak bardzo krytykują tę książkę. Przecież wystarczy przeczytać opis, by wiedzieć, że tematyka jest taka a nie inna.

Mi bardzo przypadł do gustu styl pisania autorki, dzięki niemu przy czytaniu często towarzyszyło mi rozbawienie.

Fabuła, choć według mnie trochę przerysowana, odzwierciedla dzisiejszy świat i zmiany w nim zachodzące. Uważam, że momentami książka wręcz skłania do refleksji. Całość czyta się lekko i przyjemnie.

Zabawna, szybko i przyjemnie mi się czytało, zaśmiewałam się w głos wielokrotnie. Polecam na oderwanie się od ambitniejszych dzieł.

Momentami zabawna, momentami infantylna, mało erotyczna. Można powiedzieć, że raczej o dziwacznych przekonaniach i upartym dążeniu do normalności, niż o seksualności.

Doklejone serduszko na okładce jest wyjątkowo tandetne ;)

Doklejone serduszko na okładce jest wyjątkowo tandetne ;)

Czy to książką czy to poradnik?
Czułam się jak bym czytała książeczkę mającą na celu wyedukowanie dziewczyny w wieku może 16 lat....
Absurdem była 21-letnia dziewica na która jakimś cudem zawsze spadały jakieś nieszczęścia
Cały czas się zastanawiam czy mogę to uznać za książkę, bo dla mnie to cos co powinno być wręczane uczennicom liceów, ba! nawet i gimnazjów
Czytałam bo byłam ciekawa do czego dążyła autorka, teraz już wiem i jedno co mogę powiedzieć to TRAGEDIA

Czy to książką czy to poradnik?
Czytałam bo...

Napisał ktoś, że lektura łatwa i przyjemna. Dla mnie nudne, słabe i przewidywalne.

Uwielbiam tę książkę! Polecam ;)

Uwielbiam tę książkę! Polecam ;)

• 2015
  • :-),:-),:-)