Rowdy. Tom 1

Tłumaczenie: Anna Hikiert
Cykl: Naznaczeni Mężczyźni (tom 5.1)
Wydawnictwo: Amber
Rowdy
literatura piękna
karollllllla

Rowdy, utalentowany tatuażysta, nie zamierza się angażować emocjonalnie w żaden związek, odkąd zostawiła go dziewczyna, którą kochał. Nagle w jego życiu pojawia się jej siostra, Salem. I przypomina mu o wszystkim, co stracił. Salem ucieka od wspomnień o dzieciństwie pozbawionym miłości. Ma tylko jedno dobre wspomnienie – Rowdy’ego, chłopaka z sąsiedztwa bez pamięci zakochanego w jej siostrze....

Salem ucieka od wspomnień o dzieciństwie pozbawionym miłości. Ma tylko jedno dobre wspomnienie – Rowdy’ego, chłopaka z sąsiedztwa bez pamięci zakochanego w jej siostrze. Nie przypuszcza, że tak daleko od domu spotka go znowu. Czy zdoła go przekonać, że wtedy wybrał niewłaściwą dziewczynę? Czy zada mu nowy ból?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/kategorie/new-adult...(?)

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/kategorie/new-adult...»

Bebe | 2017-12-06
Na półkach: Przeczytane, Legimi
Przeczytana: 05 grudnia 2017

Historia całkiem ok, standardowo nie wiem po co taki podział. I kolejna kwestia - okładka... no za każdym razem jak na nią patrze to się załamuje...

Weronika Pabianek | 2017-09-02
Przeczytana: 28 sierpnia 2017

Salem i Rowdy znają się jeszcze z czasów dzieciństwa, kiedy to Rowdiego adoptowała rodzina i po sąsiedzku mieszkała Salem i jej siostra. Zbuntowana Salem wyrwała się ze świata kościoła i despotycznych zasad ojca, zostawiając swojego najlepszego przyjaciela, kogoś kogo kochała samego. Początkowo Rowdy, porzucony przez najlepszą osobę sądzi, że kocha się w Poppy, jednak życie weryfikuje wybory. Kiedy Salem dostaje tajemniczy telefon od Nasha, właściciela salonu tatuażu, w którym pracuje Rowdy nic jej nie powstrzyma, aby tam pojechać i na nowo odbudować zerwane więzi.

Przeczytana: 23 lipca 2017

Dzieciństwo to czas, który według niektórych osób zawsze będzie wiązał się tylko i wyłącznie z dobrymi wspomnieniami. To czas, gdy w grę wchodzą pierwsze zauroczenia, które również dla wielu nigdy nie są trwałe, ale co jeśli jednak są przypadki, gdy dzieje się inaczej? Rowdy już raz został skrzywdzony przez siostry Cruz i, gdy wydaje mi się, że wszystkie rany wreszcie się zabliźniły, na jego drodze staje jedna z nich - Salem.

Pierwsza rzecz, o której należy tutaj wspomnieć, że ta książka to kolejny tom serii Naznaczeni mężczyźni, w której znajdują się książki takie jak: 1. Buntownik (Rule), 2. Zaryzykuj ze mną cz.1 (Jet), 2. Zaryzykuj miłość cz.2 (Jet), 3. Niepokorny. Jego Walka cz.1 (Rome), 3. Niepokorny. Jego Siła cz.2, 4. Wierny. Jego próba cz.1 (Nash), 4. Wierny. Jego droga. Cz. 2 (Nash), 5. Rowdy, tom 1, 5. Rowdy, tom 2, 6. Asa, tom 1, 6. Asa, tom 2.... Przyznam się szczerze, że nie czytałam poprzednich części, bo...

Magdalena K | 2016-11-08
Przeczytana: listopad 2016

Nie sądziłam, że kiedykolwiek dam jakiejś pozycji tak mało gwiazdek, ale nie ma co się oszukiwać. Nie wiem dlaczego przeczytałam tą... nowelę? Opowiadanie? Nawet sama nie wiem jak to nazwać ponieważ pierwsza część Rowdego ma nieco ponad 100 stron. Niby nie ilość się liczy tylko treść, ale w tym przypadku naprawdę nie ma o czym pisać. fabuła banalna i nawet z takiej, można stworzyć coś pięknego, ale tutaj niestety tego piękna nie widać, no chyba, ze jak go po prostu nie potrafiłam znaleźć.

Kobieta, która po wielu latach wraca do rodzinnego miasteczka, z którego wcześniej marzyła tylko o tym, by uciec. Mężczyzna, który znał ją od zawsze i od zawsze kochał jej siostrę. Gdy wraca do miasta, okazuje się jednak, że sam siebie oszukiwał i kochał niewłaściwą osobę. I to w sumie na tyle.

Ogromny minus należny się również za zakończenie, którego w zasadzie nie ma. Ta książka po prostu zostaje urwana w połowie. Może gdyby była połączona z 2 tomem, byłaby choć odrobinę lepsza. Fakty są...

Rosalia | 2016-09-02

Opka naprawdę wydaje się drukiem. Nawet się nie zorientowałam, że to piąty tom jakiejś serii, a że książka ma kontynuację - gdy "urwało" fabułę. Zwykle po takiej sielance jak w ostatnim rozdziale następuje wielki dramat, gdy mamy do czynienia z romansidłem tego sortu, jednak jaka tragedia wydarzy się tym razem? Nie zamierzam sprawdzać.

wiolagg66 | 2016-07-17

Lubiłam ksiażki tej autorki,jednak ta była przeciętna,trochę nudna,a nawet lekko wulgarna . ;/

paulina2511 | 2016-06-18

polecam

ZaczytanyIntrowertyk | 2016-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2016

W tym tomie Naznaczonych Mężczyzn główną rolę odgrywa Rowdy (co nie trudno zgadnąć, patrząc na tytuł książki) oraz Salem Cruz, jego dawna przyjaciółka z dzieciństwa oraz menadżerka nowego oddziału ich salonu tatuażu Marked. Od pierwszych chwil czuć między nimi napięcie, tyle że tym razem to Rowdy jest ostrożny i woli się w nic nie pakować.
Cały czas dowiadujemy się o dalszych losach innych bohaterów, co zawsze jest plusem. Ogólnie czyta się przyjemnie, zresztą jak całą serię, choć część ta nie wywołała we mnie aż tylu emocji jak choćby poprzednia. Powtarzalność wątków i mało już zaskakująca fabuła trochę mnie rozczarowały.

Lenka | 2016-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2016

Nie jestem zaskoczona tą książką (a właściwie jej połową) ani pozytywnie ani negatywnie. Mniej więcej czegoś takiego się spodziewałam. Książka jest nieco nudnawa, chyba ze względu na to, że autorka wykorzystała już wszystkie ciekawsze pomysły w częściach poprzednich. Bohaterowie, do których czuję już ogromny sentyment (jak go nie czuć czytając o nich już ósmą część)byli mało wyraziści, choć jak najbardziej wzbudzali sympatię. No i te ich "problemy" - jakieś takie rozdmuchane jak na mój gust. Jednak to wszystko nie umniejsza faktu, że książki z tej serii czyta się szybko i przyjemnie.

Paula | 2016-02-12
Na półkach: Przeczytane, 2016

Kolejna świetna książka Jay Crownover, tym razem dotycząca Rowdy'ego
Ona- buntownicza modelka, nie mogąca znaleźć swojego miejsca, której jedynym dobrym wspomnieniem z dzieciństwa jest były chłopak młodszej siostry.
On- przystojny tatuażysta, który pragnie zapomnieć o wszystkim, co wiąże się z jego przeszłością, w tym także o siostrze jedynej dziewczyny, która kiedykolwiek złamała mu serce.
Dzięki wspólnemu znajomemu, po wielu latach, ich drogi ponownie się krzyżują i zaczynają razem pracować. Rowdy przez długi czas unika Salem i próbuje ignorować jej obecność. Boi się, że jeśli jeszcze raz wpuści ją do swojego życia, zostawi go ponownie opuszczonego i zranionego. Jednak przyciąganie między tą dwójką jest tak mocne, że w końcu mu ulegają.
Historia typowa dla new adult. Książkę czyta się szybko i sprawnie. Nic mi w niej właściwie nie przeszkadzało i gdy wieczorem wzięłam ją do ręki, nie miałam ochoty jej odłożyć zanim nie dotarłam do końca.