Bezsenne Noce 1

Anna Piechowiak
boys love shounen ai yaoi Yamamoto Kotetsuko

DIAMENT!
Zakochałem się w tej mandze ^^
Kreska przepiękna. Co prawda w 1 tomie nie ma BL scen ale ponoć w 2 już się pojawią :3
Cała fabuła mnie bardzo pociąga i naprawdę nie mogę się doczekać, aż przeczytam 2 tom ^^
A co do scen komediowych to nie ma co ująć.. po prostu perfect <3
Polecam bardzo serdecznie!

DIAMENT!
Zakochałem się w tej mandze ^^
A co do scen komediowych to nie ma co ująć.. po prostu perfect <3
Polecam bardzo serdecznie!

Podobało mi się to, że była nieprzewidywalna. Ciekawa fabuła, polecam kupić od razu 3 tomy bo szybko się wciąga.

2080

Polecam od razu zakupić wszystkie trzy tomy z serii, bo historia powali się rozkręca a w całości jest niezwykle... hmm... milusińska.

Fajna pozycja z rodzaju mang yaoi. Ciekawie poprowadzona fabuła, niespodziewane zwroty akcji

Nie mam dużego doświadczenia z mangami, tym bardziej soft yaoi, ale ta przypadła mi do gustu. Jest lekka i przyjemna, szybko się czyta. Z chęcią sięgam po kolejny tom. ☺

Endo <serce>

Endo <serce>

Zaskakująco dobra rzecz, choć fanem yaoi nie jestem i raczej nigdy nie będę, niemniej, docenić potrafię. Świetna, bardzo shounenowa kreska, przesympatyczni bohaterowie, zabawne gagi. Imo autorka marnuje się w tym gatunku i mogłaby spokojnie spróbować swoich sił w mangowym mainstreamie.

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zaliczyłam duży facepalm przy sposobie, w jaki główny bohater wezwał demona. Szkoda, że historia tak wolno się rozwija.

Zabawny i lekki debiut autorki, na swój sposób urzekający i wciągający, utrzymany w klimatach boy love z elementami nadprzyrodzonymi. Czego chcieć więcej? :D Więcej humoru i nadprzyrodzonych elementów BL! xD

• Manga
  • Mangi