Dyskusje o książce Reputacje

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Marzec 2019)
Wypożyczone :  Naturalista Naturalista Ciekawie zapowiadający się thriller, który rzucił mi się w oczy podczas przeglądania bibliotecznych półek :).  Projekt „Nighthawk” Projekt „Nighthawk” Najnowsza książka Clive...
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
5 lata temu
Książkowe stosiki, czyli co ostatni zakupiliśmy/wypożyczyliśmy (maj 2015)
Kiedy ja na to czas znajdę ??!!! :) Kupione okazyjnie za jedyne 10 zł za sztukę :)  Gildia magów  Nowicjuszka  Wielki Mistrz  Złodziej dusz  Bogowie muszą być szaleni  Zwycięzca bierze wszystko
8 lata temu
wymienię/sprzedam (kwiecień 2015)
Wymienię:  Nowa Ziemia  Nieziemska  Anielska  Sprężyna  Wędrówka przez sen  Szał  Podboje Sukuba  Śmiertelny sekret  Dusze Cieni
9 lata temu
[Zakończony] Bo to dobra kobieta była... - wygraj książkę "Reputacje"
LC nie doceniło, ale ja dziękuję 34 osobom, które poparły mój post ;) niech czarne poczucie humoru będzie z wami.
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (MARZEC 2015)
Bardzo chętnie bym się wzięła za łzy diabła. Miłego czytania :)