Geriavity

Geriavity
Nokturn
2014-12-02
2014-12-02

Kobieta jest jak zjawisko atmosferyczne. Nieprzewidywalna.

W zasadzie kobieta rządzi w związku, nie warto kłócić się o drobiazgi.

Miłość jest harmonią dwóch serc.

Kobieta jest jak zjawisko atmosferyczne. Nieprzewidywalna.

W zasadzie kobieta rządzi w związku, nie warto kłócić się o drobiazgi.

Miłość jest harmonią dwóch serc.

Rewelacyjna powieść o borykaniu się z codziennością przez zaprzysięgłego kawalera Tomasza, warszawskiego ginekologa-położnika, który w wieku 40 lat postanawia coś zmienić w swoim monotonnym życiu. Książka pełna humoru, ciętego dowcipu i świetnych obserwacji relacji międzyludzkich.
Jedyną jej wadą jest mizerna objętość, tylko 207 stron.
Polecam, świetna zabawa zapewniona.

Jedyną jej wadą jest mizerna objętość, tylko 207 stron.
Polecam, świetna zabawa zapewniona.

Życie kawalera co to mamusia jeszcze dogląda, jest i kobieta ale czy to ta właściwa dla mamusi ;)
Historia pełna humoru, lekko ciętego dowcipu. Ukazująca mężczyznę w różnych sytuacjach i rozważaniach ...Tę książkę trzeba sobie dozować w odpowiednich dawkach , względem poczucia humoru ....tego mi było potrzeba :)

Lekka i bardzo przyjemna książka. Perypetie 40-letniego lekarza ginekologa, który uświadamia sobie mijający czas i postanawia podjąć kilka ważnych decyzji. Książka napisana jest z ogromnym humorem i rozbawiła mnie niesamowicie.
Warto przeczytać, aby zobaczyć jak wygląda życie lekarza od "środka"

Warto przeczytać, aby zobaczyć jak wygląda życie lekarza od "środka"

Zabawna książka o lekarzu, który obchodzi 40-te urodziny, więc przyszedł najwyższy czas na męskie decyzje. Pierwsza to ożenek, a to dopiero początek komplikacji.
Konwencja może już ograna, ale autorka nie zawiodła i udowodniła, że ma dar wymyślania komicznych sytuacji i dialogów. Receptą, którą wypisuje nam ginekolog Tomasz Szroniewski jest uśmiech. Książka „Geriavity” dostarcza tego zdrowego lekarstwa aż w nadmiarze.

Całkiem sympatyczna książka, taka w sam raz na Święta. Tomasz Szroniewski jest lekarzem ginekologiem-położnikiem. Poznajemy go w dniu jego 40-stych urodzin. Niby ma narzeczoną ale właściwie stroni od kobiet, nie najlepiej dogaduje się z matką. "Geriavity" to zabawne perypetie mężczyzny wieku średniego, który odkrywa że już najwyższa pora się ustatkować. Nie będzie to jednak łatwe bo na jego drodze wyrastają co rusz coraz to nowe przeszkody. Nie zabraknie sporej dawki poczucia humoru i pokręconych relacji międzyludzkich. Myślę, że warto coś takiego przeczytać choćby na poprawę humoru. Jest to bardzo lekka literatura przy której można się zrelaksować. W sam raz na te Święta. Polecam.

• Papierowe
  • Na wesoło / Z nutką ironii