Moda 21 wieku

Wydawnictwo: Taschen
9788389192936
albumy
Klaudia

Projektanci mody w świetle reflektorów. Obecne trendy i gusta. Kompendium opracowane przez doświadczonych pracowników popularnych miesięczników "i-D" i "Fashion Now" omawiają prace ponad 90 twórców z całego świata, skupiając się nie tylko na największych nazwiskach, ale także najbardziej ekscytujących nowych talentach. Uporządkowane alfabetycznie wpisy zawierają ekskluzywne wywiady, informacje biograficzne, oraz zdjęcia najbardziej aktualnych projektów i fotografie z wybiegów mody.

Klaudia | 2016-06-01

Kompendium wiedzy o sławnych projektantach mody. Album, który inspiruje i przybliża sylwetki 95 osób z całego świata. Niestety, biogramy są bardzo krótkie, więc pozostaje niedosyt, co zachęca do sięgnięcia po kolejne, bardziej szczegółowe pozycje. Niemniej jednak, książka warta uwagi, nie tylko w (wielkim) skrócie opisuje działalność kilkudziesięciu znanych postaci, ale także zawiera archiwalne zdjęcia, na które prawdopodobnie (w większości) nie natkniemy się nigdzie indziej.

Oliwia | 2017-01-21
Przeczytana: 09 stycznia 2017