Cienie sławy

Tłumaczenie: Olga Gałek
Wydawnictwo: Lucky
Born to be Wild
zamach, opera, detektyw

Poznaj Mary Lisę Beverly, gwiazdę operę mydlanej. która wygrała właśnie trzecią z rzędu nagrodę Emmy za rolę Sunday Cavandish w serialu Born to be Wild. Mary Lisa jest zabawna, lubiana i ma wielu zwariowanych znajomych. Nagle jednak pojawia sie zagrożenie burzące jej beztroskie życie - ktoś probuje ją zabić. Poznaj też rodzinę Mary Lisy z Goddard Bay, małego miasteczka w stanie Oregon. A co z facetami?Żaden nie budzi zainteresowania Mary Lisy w Los Angels, ale w Goddard Bay dwóch zwraca jej uwagę, są to prokurator okręgowy i szef policji. Nagle zdarza sie tragedia. Najlepsze przyjaciółki Mary Lisy zostają wplątane w zaskakujący zamach na życie Mary Lisy z nieoczekiwanym rezultatem.

wiejskifilozof | 2010-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2010

średnia , lecz dobrze pokazuję obraz mediów .

książek: 2023
Agata | 2011-05-12
Przeczytana: 2011 rok

Zwykłe czytadło na jeden wieczór. Nie zachwyca, a wrecz ciut rozczarowuje.

Tytunia | 2014-07-23
Przeczytana: 22 lipca 2014