Od lekarza do kucharza

Okładka książki Od lekarza do kucharza Danuta Myłek
Okładka książki Od lekarza do kucharza
Danuta Myłek Wydawnictwo: zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
2014-01-01
2014-01-01
gluten alergia odżywianie

Akurat z herbatą z cytryną to nie do końca prawda. Glin nie przechodzi do naparu, ważne żeby liście nie miały kontaktu z cytryną. Reszta raczej ok. Ewentualnie do sprawdzenia samemu. Nic super odkrywczego. Przepisy ciekawe, będę korzystać.

Pani dr. Myłek jest wybitnym specjalistą w dziedzinie alergologii, cenionym w Polsce jak i zagranicą. Wydana niedawno książka jest bardzo wartościowym mini kompendium o prawidłowym żywieniu. Mini - ponieważ nie jest zbyt obszerna, ale kompendium ponieważ zawiera ogrom przydatnych informacji na temat prawidłowej gospodarki żywieniowej. Otwiera oczy na wiele spraw, o których przeciętny człowiek nie ma pojęcia, pobudza do myślenia, przyczynia się do zmiany naszego podejścia do zdrowia, jedzenia, naszych dotychczasowych nawyków. Dodatkowo mnóstwo przepisów na zdrowe potrawy bez pszenicy, cukru, nabiału, z ograniczoną do minimum ilością mięs. Książka obowiązkowa dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie i przyszłość.

• Zdrowie
  • Herbs & Vegetarian & Cooking & Gardening
  • Oddane, sprzedane, poszło won
  • W domowej bibliotece

Dodaj cytat z książki Od lekarza do kucharza