Na wschód od słońca

Tłumaczenie: Katarzyna Krawczyk
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
East of the Sun
Indie, romans

Jesień 1928 roku. Trzy młode kobiety wyruszają statkiem do Indii, rozpoczynając tym samym nowy etap w życiu. Rose, piękna, choć trochę naiwna, martwi się rozłąką z rodziną oraz wizją poślubienia mężczyzny, którego ledwie zna. Victoria, druhna Rose, jest szczęśliwa, że może uwolnić się od nadopiekuńczej matki, i za wszelką cenę pragnie znaleźć sobie męża. W drodze opiekuje się nimi Viva a młoda pisarka, która w Indiach poszukiwać będzie cieni z przeszłości, by odzyskać wolność. Co za cudowna k

Mazsola | 2015-01-22
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam