Krok w nieznane

Okładka książki Krok w nieznane Judith Lennox
Okładka książki Krok w nieznane
Judith Lennox Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Z Kapeluszem literatura piękna
Z Kapeluszem
A step in the dark
Prószyński i S-ka
2006-01-01
2006-01-01
Barbara Szyszko
kobieta rodzina kryzys

Historia jest dość ciekawa. Bohaterka stara się jak najlepiej radzić sobie z przeciwnościami losu, momentami była strasznie naiwna. Wątki jak dla mnie były poruszane zbyt chaotycznie.

Mam do tej książki ogromny sentyment,. Pięknie napisana powieść obyczajowa o trudnych losach kobiety i miłości matki do dziecka. Nie sądziłam, że tego typu historia tak bardzo mnie pochłonie.

Mnóstwo drobnych wątków przy braku jednego głównego...

Mnóstwo drobnych wątków przy braku jednego głównego...

Świetna!

Świetna!

Jak dla mnie książka rewelacyjna. Bardzo wciągająca akcja, trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Do tego zaskakujące zakończenie. Czyli wszystko tak jak trzeba. Polecam.

2087

Wciągająca opowieść o losach Bess,młodej wdowy na tle historii XX wiecznej Anglii.Znajdziemy w powieści miłość,nienawiść,smutki i radości.Polecam!!

Bardzo lekko, dobrze i przyjemnie czytająca się książka. Zaskakujące zakończenie. Polecam!

Troszkę w tej powieści romansu, troszkę historii. Czasem czyta się z zapartym tchem, a czasem nudzi i szybko przerzuca kartki.
Ogólnie jeśli ktoś lubi stare, angielskie klimaty to polecam.

Ogólnie jeśli ktoś lubi stare, angielskie klimaty to polecam.

Przyjemna książka.Opowiada o kobiecie,która pokonuje trudności życiowe,rozłąke z synem,przebieg pierwszej i drugiej wojny.

Zdecydowanie nie jest to książka, przy której można się zrelaksować. Nudna, zagmatwana, taka literacka Moda na sukces.

• 2011
  • Pożyczone