Thorneless

Okładka książki Thorneless Mia Michelle
Okładka książki Thorneless
Mia Michelle Wydawnictwo: Mia Michelle Cykl: Rose of Thorne (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Rose of Thorne (tom 2)
Thorneless
Mia Michelle
2013-12-16
2013-12-16

Okładka książki Zmysłowa córka prezydenta Mia Michelle, Meredith Wild
Zmysłowa córka... Mia Michelle, Mered...

2 Tom skupia się bardziej na relacji Skayler z Lucasem. Nie jestem w stanie zrozumieć dziecinnego, nie dojrzałego zachowania głównej bohaterki. Nawet dzieci nie zmieniają tak szybko i często zdania jak ona. Lucasa bardzo lubię i szkoda chłopaka, że tak kocha taką dziewczynę(jak dla mnie ona jest egoistką). Sebastiana mamy w tym tomie mniej, jednak bez obaw wróci do akcji ;) Nie polubiłam tej trylogii, ponieważ:
1.skaler - nie będę już się powtarzać w opiniach pod resztą tomów napisałam co o niej sądzę
2 słaba akcja
3 ksiazka bez jak by to określić brakuje jej charakteru
4 ma się wrażenie że już się czytali podobne historie
5 nie powala, jest to książka chyba tylko na nudę. Jak już się przeczytało wszystkie książki i naprawdę nie mamy nic to można przeczytać.
Podkreślam, że nie jest to fatalna ksiazka, ale nie jest też świetna. Dla mnie to jest książka że średniej półki.Dokladniej mówiąc niższej grupy średnich książek.

Najsłabszy tom tej serii. Dlaczego? Jak dla mnie wszyscy bohaterowie żyją w niepewności. Sky ciągle myśli o Sebastianie, kocha go i tęskni, ale nie wie jak może z nim żyć. Sebastian oczywiście tęskni ogromnie za Sky i żałuje wypadku z przed kilku lat. Z kolei Lucas czym więcej czasu spędza ze Sky tym ma większą nadzieję, że się w nim zakocha.
W związku z powyższym powstaje takie błędne koło, które w końcu przerywa nieszczęśliwy wypadek.

W związku z powyższym powstaje...

Istna telenowela. Skyler w swoim niezdecydowaniu przekroczyła wszelkie granice rozsądku. Raz kocha tego później tamtego, raz nie może żyć z tym innym razem z tamtym i tak przez całą książkę. Można nieźle się zakręcić w tych jej uczuciach.
Każda z postaci bardzo przerysowana, treść w większości bardzo przesłodzona a zakończenie na siłę dramatyczne.

Ciąg dalszy telenoweli o trójkącie Sebastian - Skylar - Lucas. Kiedy Skylar dowiaduje się prawdy o Sebastianie, zrywa zaręczyny i ucieka od niego prosto w ramiona Lucasa. Wyjeżdża z nim w podróż służbową, ale nadal myśli o Sebastianie. Kiedy po kilku miesiącach los ich ponownie zetknie na balu maskowym w Londynie, zaiskrzy i to mocno, a ich spotkanie z pewnością będzie owocne.
Niestety w tej części główna bohaterka jest tak irytująca, że aż głowa boli, sama nie wie czego chce, kogo kocha, nie kocha, a te jej kłamstwa z ciążą to już jedna wielka masakra. Za to panowie tacy przesłodzeni, ich wyznania miłosne to rodem z telenoweli brazylijskiej, zdecydowanie zabrakło tu pazura. Za to zakończenie jest naprawdę niezłe i za to dodatkowa gwiazdka ;)

treść tej części była tak absurdalna, że nie można zrobić nic innego jak się śmiać. dosłownie. miło się czytało, to taka dla mnie telenowela. dosłownie.

No kurde, jak mogła autorka mi to zrobić! Przerwała książkę w takim momencie!!!

Po zdradzie Sebastiana Skyler jest zagubioną duszą, ale pojawia się Lucas, znowu. I proponuje jej pracę. Nadal ją kocha, ale wie, że jej serce należy do kogoś innego.

Skylar stara się za wszelką cenę pokochać Lucasa, prawie jej się udaje, ale za każdym razem wkracza Sebastian.

No i jeszcze poranne mdłości..

No kurde, jak mogła autorka mi to zrobić! Przerwała książkę w takim momencie!!!

No i jeszcze...

Kolejna część o losach Skylar, Lucasa i Sebastiana, książka słaba, końcówka zaskakująca i ciekawa, urwana ale nawet to nie ratuje książki.

• 2015
  • Romans/Erotyk