8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religia
Dominik

Do najważniejszych zadań związanych z przygotowaniem Jubileuszu Roku 2000 należy ponowne odkrycie obecności Ducha Świętego, który działa w Kościele. Słowa listu apostolskiego Jana Pawła II Tertio Millennio adveniente podsunęły myśl stworzenia książki, która zawierałaby na każdy dzień roku liturgicznego krótkie rozważanie o Duchu Świętym. Jest to poręczna pomoc, ułatwiająca każdemu uczniowi...

Słowa listu apostolskiego Jana Pawła II Tertio Millennio adveniente podsunęły myśl stworzenia książki, która zawierałaby na każdy dzień roku liturgicznego krótkie rozważanie o Duchu Świętym. Jest to poręczna pomoc, ułatwiająca każdemu uczniowi Pana przeżycie każdego dnia z Duchem Świętym.
Autorami tekstów są najbardziej znaczący ludzie naszych czasów. Niektóre stronice są prawdziwymi perłami, wprowadzającymi czytelnika w świat Ducha.
Jeżeli życie pozwala nam dotknąć prawdy ewangelicznego powiedzenia, że "dosyć ma dzień swojej biedy" (Mt 6,34), to książka tak pomoże czytelnikowi odkryć ze zdumieniem, że "każdy dzień ma swoje światło i swoją moc w Duchu".

źródło opisu: Wydawnictwo Semen, 1998

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Dominik | 2014-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2014

Choć od zakończeniu Roku Jubileuszowego 2000, na który pisane niniejsze rozważania upłynęło kilkanaście lat nie straciły one nic ze swojej aktualności i mocy.

Jeśli pragniesz poznać bliżej DUCHA ŚWIĘTEGO, odkryć Kim JEST zachęcam do lektury niniejszej książki

Agata | 2018-06-25
igrek222 | 2017-12-03